Якщо ви прийняли чітке рішення схуднути, отже потрібно піти на ризик. Однак така рішучість супроводжує нас лише кілька днів і разом з першим скинутим кілограмом починає танути і наша сила волі. І в цьому немає нічого дивного, так як організм позбувся звичного і тому починає відчувати стрес, може погіршитися самопочуття, початися депресія. Тому до фінішу доходять лише найвідданіші. Тому потрібно знати, як правильно почати худнути.
Як почати правильно худнути?
Знайдіть однодумців
Це буде утримувати вас від зриву. Так як ви будете обговорювати труднощі та шляхи виходу зі сформованої ситуації. Дуже важко визнавати свої поразки, коли ваші подруги впоралися з новими перешкодами.
Заведіть щоденник
Його необхідно завести для того, щоб не обманюватися щодо своїх досягнень. У щоденнику ви будете записувати всю інформацію про те, як протікає дієта. Щоденником необхідно довіряти все найпотаємніше, скільки ви з'їли, все протікає за наміченим планом або був зрив з якихось причин. Якщо ви проводите тренування, то записуйте, скільки кілокалорій вдалося спалити за одне тренування. Записуйте вага вранці і аналізуйте причини зменшення або збільшення ваги.
Ваги і сантиметрова стрічка
Для того щоб контролювати зміни в обсягах і у вазі, вам знадобляться ваги і сантиметрова стрічка. На сьогоднішній день існують ваги, які вказують, за рахунок якої маси ви худнете: жировий або м'язової. Обзаведіться таблицею калорійності.
Це потрібно, щоб завжди контролювати кількість споживаних калорій. Ведіть підрахунок калорій, як у пропорціях, так і протягом всього дня.
Кількість споживаної води
Вказуйте в щоденнику кількість випивається води за добу, так як обсяг випитої води повинен бути не менше 2,5 літрів. В іншому випадку ваш організм очиститься від шлаків і схуднення буде просуватися не настільки ефективно.
«Почистіть» холодильник
Перед дієтою почистіть обов'язково холодильник від всього шкідливого, щоб не було зайвих спокус. Придбайте необхідні продукти.
Якщо ви вирішили худнути за рахунок зниження калорійності, то у вас повинен бути наступний набір продуктів: овочі, зелень, крупи, мюслі, мед, лимони, сир, кефір і знежирене молоко, апельсини і яблука, сухофрукти, м'ясо птиці або пісне м'ясо, риба, оливкова олія і макарони з пшениці твердих сортів. Якщо будете мати такий набір продуктів, то зможете урізноманітнити своє меню і одночасно знизити калорійність страв.
Психологічний фактор
Для того щоб обдурити свій голодний організм, необхідно їсти з маленької тарілки, при цьому наповнювати корисною їжею її потрібно до країв. Так як велика напівпорожня тарілка чинить на організм негативний вплив, майже завжди хочеться додати ще їжі.
Не приступайте до їжі в поганому настрої або роздратованому стані, так як в цьому стані людина навіть з сильною силою волі може зірватися і почати їсти все, що потрапляє під руку, незважаючи на наслідки.
Спочатку заспокойтеся, прийміть валеріанку, послухайте тиху спокійну музику. Тільки після того, як ви заспокоїтеся, можете поїсти згідно вашої запланованої дієті, якщо така є. В іншому випадку вас будуть мучити докори сумління і ви розчаруєтеся в собі.
Позитивні емоції
Щоб почати худнути правильно, необхідно мати саме головне - позитивний настрій. Позитивні емоції швидше приведуть вас до поставленої мети. Негативні негативні емоції призведуть до того, що організм при першій можливості спробує надолужити всі втрачені калорії. Нікому не потрібні ваші заповітні цифри на вагах, якщо на вашому обличчі буде постійне невдоволення, а ваші думки будуть тільки про тістечка та пиріжки.