Зимній дресс-код, або як не змерзнути взимку

Зимній дресс-код

Як правильно одягатися взимку, кожен знає з дитинства. Одяг має бути теплим і просторим, мати декілька шарів, не продуватися і не промокати. Змінилося лише одне: натуральні матеріали (хутро, вовна, пух) зараз поступаються за своїми властивостями синтетиці.

Сучасні синтетичні утеплювачі не збиваються при пранні, не втрачають форму і не злежуються, не накопичують вологу. На відміну від хутра і шкіри, вони дуже легкі і компактні. Складаються вони з найтонших порожнистих волокон, які завдяки плетіння створюють дрібні осередки, «накопичують» прогріте повітря. Найвідоміші утеплювачі: Polarguard, Thermolite, Thinsulate, Quallofil, Valtherm, Clo-Star, Термофин та ін.

В пошитті технологічною одягу і взуття зараз широко використовують мембранні тканини. Такі матеріали мають кілька найтонших шарів, оброблених спеціальним складом. Основна властивість мембранних тканин: при високій непроникності до зовнішньої вологи (дощ, сніг) тканина володіє можливістю відводити від тіла піт. Таким чином, тіло залишається сухим і тепловіддача зменшується.

Завдяки цій властивості, в одязі з мембранними тканинами може бути зменшено кількість утеплювача, що робить її більш легкою і комфортною. Найбільш відомі мембрана: Gore-tex, Keen.Dry, eVent, Dermizax, Ceplex та ін.

Як правило, одяг з технологічних тканин має зручні манжети, щільно обхвачують зап'ястя рук, високі коміри, куртки часто забезпечені непомітною "спідницею", яка щільно облягає тіло, не пропускаючи холодне повітря. У нижній частині рукавів є додаткова блискавка - вентиляція, якою зручно користуватися в транспорті.

Вибираючи одяг з синтетики, уникайте підробок! Якщо, купуючи шубу або пуховик, ми можемо візуально оцінити якість виробу, то зовнішній вигляд синтетичного пальто або черевик може легко ввести в оману. На жаль, доводиться орієнтуватися тільки на репутацію фірми-виробника та інформацію на етикетці.

Серети правильного вибору зимнього одягу


1. При купівлі мембранних виробів звертайте увагу на інформацію про стійкість до опадів. Як правило, виробник повинен вказувати величину водного стовпа, яку витримує мембрана ззовні, і кількість вологи, яку вона відводить зсередини. Наприклад: водостійкість - 7 000 мм водяного стовпа, паропроникність - 3 000 г/м2.

2. Має значення щільність утеплювача, що теж повинно бути на етикетці. Часто фірма вказує щільність утеплювача і пише, на яку температуру розрахована одяг.

Якщо ви придбали одяг або взуття з технологічних тканин, навчитеся правильно ним користуватися, інакше будете розчаровані. Такий одяг і взуття можна прати і чистити тільки спеціальними засобами. Сушити на батареї або прати в гарячій воді не можна, властивості мембрани втрачаються.

Під взуття з мембраною можна надягати товсті шкарпетки з натуральної бавовни або вовни. Досить буде тонкого х/б шкарпетки з додаванням еластану або поліаміду, а в ідеалі - повністю синтетичного носка. З одягом не так критично, але якщо хочете насолоджуватися на 100% роботою мембрани, вибирайте речі з синтетики - наприклад, флісу - або термобілизна.

 

Як зберегти Красу та Здоров'я на довгі роки?


В наш час поняття здоров'я та краси щільно переплітаються один з одним. Наш механізм сприйняття особистості влаштований таким чином, що хвора людина, навіть якщо вона виглядає фізично красивою, під час хвороби такою не здається. З іншого боку, жінка, яка абсолютно здорова, слідкує за своїм зовнішнім виглядом, за своїм здоров'ям, буде виглядати набагато краще, ніж коли перебуває у хворому стані. З цього можна зробити висновок, що для того щоб зберегти свою красу, необхідно зберегти своє здоров'я. Для досягнення даної мети достатньо всього лише дотримуватися п'яти правил:

Спорт. Фізичні вправи допоможуть вам не тільки підтримувати себе у формі, але і підвищувати загальний тонус організму. Напевно, всім зрозуміло, що заняття спортом допомагають знизити ризик виникнення різних захворювань, а це, як вже сказано вище, дуже важливо для підтримки свого зовнішнього вигляду.

Хороший сон. Для того щоб в людському організмі могли відбуватися різні процеси, йому необхідно не тільки отримувати належну порцію поживних речовин, але і відпочивати певний інтервал часу. Для середньостатистичної людини оптимальним вважається 8-9 годин сну. Звичайно, допустимі зміщення на 1 -1,5 години в позитивну або ж в негативну сторону, але краще ж переспати зайву годину, ніж недоспати.

Сміх (психологія і гарний настрій). Науково доведено, що під час сміху в людському організмі починають вироблятися спеціальні гормони, які позитивно впливають не тільки на нервову систему, але і на працездатність деяких органів. Варто зауважити, що позитивні люди в основному завжди мають приємний зовнішній вигляд.

Дієта та правильне харчування.Основний принцип правильного харчування - відповідність раціону стану здоров'я і смаковим уподобанням людини. Правильне харчування обов'язково має бути збалансованим та включати всі необхідні поживні речовини.

Секс. Під час цього заняття, в організмі виробляються багато різних гормонів, які так необхідні організму. Як результат ми можемо отримати гарний настрій, свіжий зовнішній вигляд і блиск в очах. Щоб жінка завжди залишалась красивою не слід забувати і про правильний догляд за своєю зовнішністю - обличчям, волоссям, тілом, нігтями. Все це допоможе завжди виглядати "на всі 100". Для цього ви завжди можете використовувати домашні маски для волосся, маски для шкіри обличчя, пілінги та інші процедури. Більшість рекомендацій, як залишатись красивою, ви знайдете на нашому сайті корисних порад для жінок Краса та здоров'я .