Зимня дієта для схуднення

Зимня дієта для схуднення
Дотримуючись нехитрих правил зимового дієтичного харчування, можна цілком обійтися без накопичення зайвих кілограмів.

З настанням холодів і зменшенням світлого часу доби все частіше тягне заглянути в холодильник, а збільшенням зайвих півтора-двох кілограмів ваги в зимовий період вже давно нікого неможливо здивувати. Але виявляється, що до їжі ми вдаємося з причини того, що організм вимагає сну. Адже всього якихось півтори сотні років тому наші предки віддавали перевагу холоду спати по 15-16 годин на добу. Поява і широке впровадження електрики подовжило час неспання взимку.

Норвезькими фахівцями з дієтичного харчування було помічено, що вже в останній місяць осені разом зі зниженням активності людини збільшується калорійність його раціону, що призводить до небажаного збільшення ваги. Отже є необхідність у спеціальній зимової дієти, яка підходить для цієї пори року. Правильний підбір і приготування продуктів допоможуть зберегти струнку фігуру і гарний настрій взимку.

Багато хто з нас ранок починають з бутерброда, яким варто обмежитися. На думку дієтологів, у них чатує не менша небезпека, ніж в улюблених солодощах. Взагалі ефективна зимова дієта дотримується 6-разового режиму харчування.

Якщо вранці заллєте чорнослив, інжир і курагу водою, а повернувшись з роботи, відваріть рис Жасмин або Басмате в злегка підсоленій воді і перемішайте з размягченными фруктами, то отримаєте до вечері розкішний низькокалорійний десерт. В інтернеті можна знайти різні види меню зимової дієти для схуднення, ви можете самі вибрати для себе те, що хочете їсти, жорстких обмежень або примусового голодування немає, головна умова - збалансоване харчування.

Краще картопля печена. Вона не принесе шкоди навіть увечері, якщо її вжити з невеликою кількістю рослинної олії, свіжими овочами або квашеною капустою, виключивши м'ясо, рибу і навіть сир.

Того ж ефекту можна домогтися приготувавши на вечерю гречану кашу з обсмаженими овочами. Гречку варять до стану розсипчастості, одночасно обсмажуючи на сковороді в невеликій кількості олії цибулю, моркву і черешки селери. Готову кашу висипають в сковороду, перемішують і ще хвилин п'ять томити під кришкою на слабкому вогні.

Більш розкішним для зимової дієти вийде вечеря з філе морської риби, яке поливають лимонним соком, підсолюють і запікають в духовці у фользі або на решітці без масла. Їдять з овочами, виключивши соуси. М'ясо бажано не вживати після 16 годин, але якщо так хочеться перекусити перед сном, краще з'їсти шматочок нежирного сиру типу розсільної моцарелли.

 

Як зберегти Красу та Здоров'я на довгі роки?


В наш час поняття здоров'я та краси щільно переплітаються один з одним. Наш механізм сприйняття особистості влаштований таким чином, що хвора людина, навіть якщо вона виглядає фізично красивою, під час хвороби такою не здається. З іншого боку, жінка, яка абсолютно здорова, слідкує за своїм зовнішнім виглядом, за своїм здоров'ям, буде виглядати набагато краще, ніж коли перебуває у хворому стані. З цього можна зробити висновок, що для того щоб зберегти свою красу, необхідно зберегти своє здоров'я. Для досягнення даної мети достатньо всього лише дотримуватися п'яти правил:

Спорт. Фізичні вправи допоможуть вам не тільки підтримувати себе у формі, але і підвищувати загальний тонус організму. Напевно, всім зрозуміло, що заняття спортом допомагають знизити ризик виникнення різних захворювань, а це, як вже сказано вище, дуже важливо для підтримки свого зовнішнього вигляду.

Хороший сон. Для того щоб в людському організмі могли відбуватися різні процеси, йому необхідно не тільки отримувати належну порцію поживних речовин, але і відпочивати певний інтервал часу. Для середньостатистичної людини оптимальним вважається 8-9 годин сну. Звичайно, допустимі зміщення на 1 -1,5 години в позитивну або ж в негативну сторону, але краще ж переспати зайву годину, ніж недоспати.

Сміх (психологія і гарний настрій). Науково доведено, що під час сміху в людському організмі починають вироблятися спеціальні гормони, які позитивно впливають не тільки на нервову систему, але і на працездатність деяких органів. Варто зауважити, що позитивні люди в основному завжди мають приємний зовнішній вигляд.

Дієта та правильне харчування.Основний принцип правильного харчування - відповідність раціону стану здоров'я і смаковим уподобанням людини. Правильне харчування обов'язково має бути збалансованим та включати всі необхідні поживні речовини.

Секс. Під час цього заняття, в організмі виробляються багато різних гормонів, які так необхідні організму. Як результат ми можемо отримати гарний настрій, свіжий зовнішній вигляд і блиск в очах. Щоб жінка завжди залишалась красивою не слід забувати і про правильний догляд за своєю зовнішністю - обличчям, волоссям, тілом, нігтями. Все це допоможе завжди виглядати "на всі 100". Для цього ви завжди можете використовувати домашні маски для волосся, маски для шкіри обличчя, пілінги та інші процедури. Більшість рекомендацій, як залишатись красивою, ви знайдете на нашому сайті корисних порад для жінок Краса та здоров'я .