Як потрібно проводжати старий рік?

Як потрібно проводжати старий рік

Перегортаючи чергову сторінку свого життя, що тривала цілий рік, багато хто замислюється про те, як потрібно проводжати старий рік, щоб наступаючий рік став для них щасливим і вдалим.

Прибирання по фен-шуй


До того, як годинник в новорічну ніч проб'є 12 разів, рік, що минає, разом з його проблемами і бідами варто завершити. Для цього спочатку подбайте про своєму будинку, адже саме в ньому ми проводимо більшу частину нашого життя. Влаштуйте генеральне прибирання з повним перетрушуванням всіх своїх речових запасів (включаючи поклади непотрібних речей на балконі). Те, що знаходиться у хорошому стані, але не використовувалося за призначенням хоча б 3-4 останні роки можна постаратися продати (через знайомих, безкоштовну дошку оголошень тощо). Деякі речі (особливо одяг для дітей) краще передати в бідують або багатодітні сім'ї. Мотлох, який вам ніколи не знадобиться, просто викиньте.

Після того, як ви звільнили частину домашнього простору від непотрібних речей, у квартирі або кімнаті можна сміливо зробити перестановку. Особливо корисно пересувати меблі, якщо минулий рік виявився не занадто вдалим для вас. При цьому можете скористатися порадами фен-шуй - це допоможе відновити внутрішню енергетику будинку і, звичайно ж, трохи по-іншому поглянути на навколишній простір. Головне, почніть вивчати фен-шуй самостійно (за книгами або DVD), щоб зрозуміти його засади, а не просто виконувати вказівки консультантів (навіть дуже хороших).

Порядок на підвіконнях


Не обійдіть своєю увагою і рослини, що ростуть у вас вдома. Обов'язково приведіть їх в порядок, видалити засохлі листя і гілочки, влаштуйте їм святковий душ, якщо догляд за ними таке допускає, ретельно протріть горщики.

Прикрашання святкової ялинки


Після наведення порядку саме час святково прикрасити свій будинок до приходу Нового року. Не полінуйтеся, розвісьте скрізь гірлянди та мішуру. Встановіть ялинку. Якщо ви не прихильник живих ялинок, поставте в будинку штучне дерево. Ялина (або сосну) краще наряджати всією сім'єю, використовуючи старі і нові новорічні іграшки. Якщо у вас є діти, зробіть кілька прикрас для ялинки разом з ними.

Замість великої ялинки можна поставити в кілька ваз на три ялинові гілочки, розосередивши їх по дому. Гілочки також прикрасити іграшками і дощиком.

І генеральне прибирання, і встановлення новорічної ялинки варто завершити за 2-3 дні до настання Нового року, щоб у вас залишився час на інші справи.

Фінішна пряма


По можливості, віддайте всі свої борги, щоб не тягти їх на рік наступаючий.

Наступний етап, який завжди мається на увазі при обговоренні питання, як потрібно проводжати старий рік, це облаштування самого свята. Почніть з себе: відвідайте салон краси, купіть собі нове плаття (в якому будете зустрічати свято вдома чи підете на новорічну вечірку) і туфлі. Якщо фінансові можливості не дозволяють настільки великі витрати, придбайте собі який-небудь невеликий аксесуар до вже наявного поряд, але трохи (або сильно) змінює його образ. Переконайтеся, дивлячись у дзеркало (або в чиїсь очі), що вам подобається, як ви виглядаєте в цьому вбранні.

Тепер черга святкового столу. Якщо немає бажання провести півдня за кухонною плитою, можете відправитися зустрічати Новий рік в клуб або ресторан (місця замовляйте заздалегідь). При домашній зустрічі Нового року з друзями скористайтеся принципом «спільного столу»: розділіть заздалегідь між гостями (звичайно, із їхньої згоди) хто і які страви готуватиме для свята.

31 грудня намагайтеся не перетворювати в день метушні. Так як зазвичай з ранку багатьом ще доводиться йти на роботу, не плануйте на цей день ніяких великих домашніх справ. Краще всього, якщо після обіду вам вдасться відпочити.

І не забудьте подумки «пробігтися» по своєму житті за останній рік, згадати все хороше, що з вами сталося і пробачити образи (якщо хто-то їх вам завдав).

А коли годинник буде бити 12 разів, загадайте своє найпотаємніше бажання, щоб воно обов'язково збулося в новому році.

 

Як зберегти Красу та Здоров'я на довгі роки?


В наш час поняття здоров'я та краси щільно переплітаються один з одним. Наш механізм сприйняття особистості влаштований таким чином, що хвора людина, навіть якщо вона виглядає фізично красивою, під час хвороби такою не здається. З іншого боку, жінка, яка абсолютно здорова, слідкує за своїм зовнішнім виглядом, за своїм здоров'ям, буде виглядати набагато краще, ніж коли перебуває у хворому стані. З цього можна зробити висновок, що для того щоб зберегти свою красу, необхідно зберегти своє здоров'я. Для досягнення даної мети достатньо всього лише дотримуватися п'яти правил:

Спорт. Фізичні вправи допоможуть вам не тільки підтримувати себе у формі, але і підвищувати загальний тонус організму. Напевно, всім зрозуміло, що заняття спортом допомагають знизити ризик виникнення різних захворювань, а це, як вже сказано вище, дуже важливо для підтримки свого зовнішнього вигляду.

Хороший сон. Для того щоб в людському організмі могли відбуватися різні процеси, йому необхідно не тільки отримувати належну порцію поживних речовин, але і відпочивати певний інтервал часу. Для середньостатистичної людини оптимальним вважається 8-9 годин сну. Звичайно, допустимі зміщення на 1 -1,5 години в позитивну або ж в негативну сторону, але краще ж переспати зайву годину, ніж недоспати.

Сміх (психологія і гарний настрій). Науково доведено, що під час сміху в людському організмі починають вироблятися спеціальні гормони, які позитивно впливають не тільки на нервову систему, але і на працездатність деяких органів. Варто зауважити, що позитивні люди в основному завжди мають приємний зовнішній вигляд.

Дієта та правильне харчування.Основний принцип правильного харчування - відповідність раціону стану здоров'я і смаковим уподобанням людини. Правильне харчування обов'язково має бути збалансованим та включати всі необхідні поживні речовини.

Секс. Під час цього заняття, в організмі виробляються багато різних гормонів, які так необхідні організму. Як результат ми можемо отримати гарний настрій, свіжий зовнішній вигляд і блиск в очах. Щоб жінка завжди залишалась красивою не слід забувати і про правильний догляд за своєю зовнішністю - обличчям, волоссям, тілом, нігтями. Все це допоможе завжди виглядати "на всі 100". Для цього ви завжди можете використовувати домашні маски для волосся, маски для шкіри обличчя, пілінги та інші процедури. Більшість рекомендацій, як залишатись красивою, ви знайдете на нашому сайті корисних порад для жінок Краса та здоров'я .